To oni powalczą o rolę nowego Supermana i nowej Lois Lane. Przed nami finałowy etap castingu

Casting do roli nowego Supermana jest już na ostatniej prostej. James Gunn rozpoczyna finałową fazę, która wyłoni główną obsadę filmu „Superman Legacy”. Poznaliśmy nazwiska aktorów i aktorek, którzy mogą wcielić się w nowe wersje popularnych bohaterów DC Comics. Przed Wami finałowi kandydaci do zagrania Clarka Kenta i Lois Lane.

Finałowi kandydaci do głównych ról w filmie „Superman Legacy

Po miesiącach przeglądania wielu nagrań z kandydatami do głównych ról w nowym superbohaterskim widowisku Warnera casting wkracza w decydującą fazę. James Gunn jest już wyjątkowo blisko znalezienia gwiazd swojego filmu „Superman Legacy”. W najbliższych dniach ruszy runda ekranowych testów. Zakulisowe źródła donoszą, że pierwsza runda testów, w których udział osobiście wezmą udział, współprzewodniczący DC Studios Peter Safran oraz reżyser i scenarzysta filmu James Gunn rozpoczną się w następny w weekend lub na początku kolejnego tygodnia.

Aktualnie udział w testach do roli nowego Supermana ma wziąć trzech aktorów: David Corenswet, którego niedawno mogliśmy oglądać obok Mii Goth w horrorze „Pearl”, Nicholas Hoult występujący ostatnio w filmie „Renfield”, który przez niektóre źródła był traktowany jako kandydat do zagrania Lexa Luthora, oraz Tom Brittney.

David Corenswet, Tom Brittney i Nicholas Hoult.jpg

Sprawdź też: Tak Henry Cavill pożegna się z rolą Wiedźmina. Zwiastun jego ostatniego sezonu.

O rolę Lois Lane powalczą natomiast łączone już wcześniej z projektem:  Emma Mackey znana z serialu „Sex Education”,  Rachel Brosnahan znana przede wszystkim z głównej roli w serialu „Wspaniała pani Maisel” i Phoebe Dynevor znana z „Bridgertonów”. Źródła zaznaczają jednak, że lista kandydatów do roli Clarka Kenta i kandydatek do zagrania Lois nie jest jeszcze zamknięta.

Prace na planie „Superman Legacy” wystartują na początku przyszłego roku. Zdjęcia będą kręcone w Atlancie w stanie Georgia. Debiut filmu zaplanowano na 11 lipca 2025 roku.

Rachel Brosnahan, Phoebe Dynevor i Emma Mackey.jpg

źródło: deadline.com / zdj. Warner Bros. / ITV / Disney /Prime Video / Netflix