To tutaj wszystko się zakończy. Zwiastun 3. sezonu „Reservation Dogs”

Platforma FX udostępniła zwiastun trzeciego, a zarazem ostatniego sezonu serialu „Reservation Dogs” (w polskiej wersji językowej „Rdzenni i wściekli”), którego twórcami są Sterlin Harjo i popularny reżyser Taika Waititi. Rzućcie okiem, co czeka bohaterów produkcji w finalnej porcji odcinków.

To serial komediowy opowiadający losy czterech rdzennych nastolatków z rolniczej Oklahomy, którzy kradną, rabują i oszczędzają, żeby wyjechać do egzotycznej, tajemniczej i dalekiej Kalifornii. By im się to udało, muszą zebrać wystarczająco dużo pieniędzy, przechytrzyć ćpunów żyjących na złomowisku na peryferiach miasta oraz przetrwać walkę o terytorium z dużo silniejszym gangiem.

Sprawdź też: Na Disney+ też będzie co oglądać! Oto serialowe i filmowe PREMIERY na lipiec

Serial jest przełomowy pod względem przedstawienia rdzennych mieszkańców na ekranie. Ci Stanęli bowiem w „Reservation Dogs” po obu stronach kamery. Jedyna w swoim rodzaju ekipa produkcji opowiada historię, która jest związana z ich życiowymi doświadczeniami i zaprasza widzów do zaskakująco znajomego i zabawnego świata.

Data premiery 3. sezonu została wyznaczona na 2 sierpnia tego roku. Wszystkie dotychczasowe odcinki serialu „Reservation Dogs” znajdziecie w polskiej ofercie platformy Disney+. Termin debiutu finałowej serii w naszym kraju nie jest jeszcze znany

Zdj. FX