Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt w oficjalnym zwiastunie „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”

Wytwórnia Paramount Pictures wreszcie podzieliła się premierowym zwiastunem najnowszej odsłony kultowej serii „Mission: Impossible”. Siódma część cyklu nosi tytuł „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” i zadebiutuje na ekranach kin w przyszłym roku. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsze widowisko akcji z Tomem Cruise'em w roli głównej.

Tom Cruise po raz siódmy w „Mission: Impossible”. Jest pierwszy zwiastun „Dead Reckoning”

Opublikowanemu przez studio zwiastunowi nie towarzyszy wprawdzie oficjalny opis kolejnej odsłony cyklu, lecz zapowiedź oferuje spojrzenie na powracających do swych ról bohaterów (wśród których oprócz Cruise'a znaleźli się m.in. Vanessa Kirby jako Biała Wdowa, Rebecca Ferguson jako Ilsa czy Simon Pegg jako Benji Dunn) oraz na nowe postaci, które zagrają Hayley Atwell (ekranowa Peggy Carter z MCU), Pom Klementieff („Strażnicy Galaktyki”), Indira Varma („Gra o tron”) oraz Esai Morales („Ozark”), czyli główny czarny charakter „siódemki”. Powrót do serii zaliczył również Henry Czerny, który zadebiutował jako Eugene Kittridge w premierowej odsłonie z 1996 roku.

Dzięki zapowiedzi otrzymujemy również wgląd w lokacje, w których rozgrywać się będzie pierwsza z dwóch ostatnich odsłon „Mission: Impossible”. Będzie to m.in. Wenecja oraz Watykan, który pełnił istotną rolę dla fabuły trzeciej części produkcji. Film wyreżyserował Christopher McQuarrie (również autor scenariusza), który zajął się stworzeniem dwóch poprzednich częśći.

Sprawdź też: Ile zarobi „Top Gun: Maverick”? Otwarcie powyżej 100 mln dolarów w zasięgu

„Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” – kiedy premiera filmu?

Przypomnijmy, że dwie ostatnie części cyklu „Mission: Impossible” będą ze sobą ściśle połączone, tak jak miało to miejsce, chociażby w przypadku serii „Avengers”. Produkcja miała trafić na wielki ekran we wrześniu tego roku, ale ostatecznie opóźniono ją dopiero na 14 lipca 2023 roku

Zdj. Paramount