Tom Cruise znowu biegnie! Mamy nowe wideo i zdjęcia z „Mission: Impossible 8”!

Tom Cruise wraca na plan i możemy być pewni, że w kolejnej odsłonie „Mission: Impossible” również nie zabraknie nowej sceny, w której popularny aktor będzie miał okazję trochę pobiegać. Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcie i nagrania z ósmej części kultowego cyklu.

Tom Cruise na zdjęciu z Mission: Impossible 8. Kiedy premiera?

Trudno wyobrazić sobie „Mission: Impossible” bez biegnącego Toma Cruise'a. Co więcej, trudno wyobrazić sobie jakikolwiek film z Cruise'em bez sceny z bieganiem. Na szczęście nie musimy tego robić, bo właśnie zyskaliśmy potwierdzenie, że ósmej części serii pojawi się sekwencja, w której gwiazdor będzie mógł ponownie mknąć przez miasto napędzany siłą własnych mięśni.

Ekipa zdjęciowa pojawiła się ostatnio na ulicach Londynu, co szybko zaowocowało wyciekiem nowych zdjęć z planu. Na kilku z nich możemy zobaczyć biegnącego Cruise'a i widzimy, że grany przez niego Ethan Hunt chwilę temu stoczył najwidoczniej jakąś walkę, bo na jego koszuli znajduje się obfita czerwona plama. Zdjęcia potwierdzają jednocześnie, że akcja ponownie przeniesie się do Wielkiej Brytanii – w tle widać Big Bena, a na ulicy pojawiły się też opancerzone wozy wojskowe.

Nowe „Mission: Impossible” zmieniło tytuł. Dlaczego?

mission impossible tom cruise i rebecca ferguson

Początkowo zakładano, że „Mission: Impossible 8” trafi do kin 28 czerwca 2024 roku, ale latem ubiegłego roku film nie mógł być kręcony ze względu na strajk aktorów i studio Paramount Pictures musiało zdecydować o przesunięciu premiery niemal o rok na 23 maja 2025 roku.

Film początkowo miał nosić tytuł „Dead Reckoning Część druga”, ale kilka miesięcy temu ogłoszono, że siódma odsłona serii straciła ze swojego oficjalnego tytułu dopisek: część 1 i kontynuacja otrzyma samodzielny podtytuł. Nie oznacza to jednak, że fabuła filmu będzie inna. Nadal otrzymamy kontynuację historii rozpoczętej w ostatniej odsłonie przygód bohatera, w którego od lat wciela się Tom Cruise.

Studio podjęło tę decyzję, po tym, jak zrozumiało, że brak spektakularnego sukcesu pierwszej części „Dead Reckoning” sprawi, że film będący oficjalnie określany jako druga część tej historii odstraszy niektórych widzów od wizyty w kinie, co wpłynie negatywnie na finansowe przychody. W obsadzie produkcji znaleźli się: Ving Rhames, Henry Czerny, Simon Pegg, Hayley Atwell, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Shea Whigham, Hannah Waddingham oraz Nick Offerman.

zdj. Paramount Pictures