Tom Hanks z gościnnym występem w prequelu „Yellowstone”

Taylor Sheridan przygotował dla widzów swojego nowego serialu „1883” będącego prequelem „Yellowstone” sporą niespodziankę. W produkcji w epizodycznej roli wystąpi Tom Hanks.

Czwarty sezon hitowego „Yellowstone” powoli zbliża się do finału, ale fani świata wykreowanego przez Sheridana w ramach jego serialowego uniwersum będą mogli kontynuować śledzenie rodziny Duttonów w ramach prequelu opowiadającego o przodkach bohatera, w którego wciela się Kevin Costner. Pierwszy odcinek serialu „1883” zostanie wymiotowany już 19 grudnia tego roku w dniu debiutu finałowego epizodu czwartego sezonu serialu „Yellowstone”. Jak się okazuje, w produkcji zobaczymy kilka gościnnych występów największych gwiazd Hollywoodu, które nie przyzwyczaiły nas do występu na małym ekranie. Jedną z nich będzie Tom Hanks, który pojawi się jako jeden z generałów Unii podczas Bitwy nad Antietam – inspiracją dla bohatera był generał George Meade. Hanks pojawi się w scenie obok Tima McGrawa wcielającego się w głównego bohatera produkcji walczącego po stronie Konfederacji oraz będzie dzielił scenę z postacią szeryfa, którego zagrał Billy Bob Thornton.

O czym opowie serial „1883”? Obsada i zwiastun

W serialu „1883”, zobaczymy jak przodkowie Johna Duttona wyruszają na zachód przez Wielkie Równiny w kierunku Montany, ostatniego bastionu nieokiełznanej Ameryki, gdzie chcą swoje miejsce na świecie.

Główne role w serialu zagrali Tim McGraw jako James Dutton, Faith Hill jako Margaret Dutoon, Sam Elliott jako Shea Brennan, przewodnik karawany, Isabel May wcielająca się w najstarszą córkę Duttonów oraz LaMonica Garrett grający pomocnika bohatera granego przez Elliott. Pierwszy sezon serialu złoży się z 10 odcinków.

źródło: deadline.com / zdj. Paramount Network