Tom Hardy świętuje powrót na plan „Venoma 3”. Aktor pokazał zabawne zdjęcie

Hollywoodzka machina filmowa zaczyna nabierać rozpędu. Wznowiono zdjęcia do kolejnego głośnego widowiska. Z okazji powrotu na plan „Venoma 3” nowym zdjęciem w mediach społecznościowych podzielił się Tom Hardy. Aktor nie kryje radości z powrotu do pracy.

Tom Hardy wrócił na plan „Venoma 3”. Aktor pokazał zdjęcie z planu

Tom Hardy potwierdził na swoim Instagram, że zdjęcia do trzeciej części serii zostały właśnie wznowione. Aktor nie krył radości z powrotu na plan i postanowił nawet oblać wznowienie zdjęć do superbohaterskiej produkcji Sony Pictures. W tle natomiast – zupełnie przypadkowo – uchwycona została próbująca się skupić Kelly Marcel, reżyserka trzeciego filmu o Venomie. Marcel związana jest z serią od samego początku jako scenarzystka. W trzeciej odsłonie przejmuje jednak także rolę reżysera projektu. Wcześniej za kamerą pracowali Andy Serkis, który odpowiadał za reżyserię drugiej odsłony, oraz Rubena Fleischera, czyli twórca debiutanckiej odsłony.

Warto też odnotować, że na zdjęciu Hardy ubrany jest w te same ciuchy, które Eddie Brock nosił w momencie, w którym trafił do świata Spider-Mana granego przez Toma Hollanda. Fani zaczęli się zastanawiać, czy może to oznaczać, ​​że zobaczymy, co Eddie robił na Ziemi-616, czy – co bardziej prawdopodobne – fabuła trzeciego filmu rozpocznie się natychmiast po tym, jak bohater wraca do swojego świata.

Kinowy debiut „Venoma 3” został niedawno przesunięty na 8 listopada 2024 roku.

zdj. Sony Pictures