Tom Holland i Zendaya na nowych zdjęciach z filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”

W grudniu na ekranach kin pojawi się trzeci film o przygodach Spider-Mana granego przez Toma Hollanda. Produkcja Sony Pictures doczekała się jak na razie jednego pełnego zwiastuna, ale studio powoli zaczyna przypominać o zbliżającej się premierze i zaprezentowało nowe zdjęcia z głównymi bohaterami.

Debiutancki zwiastun produkcji „Spider-Man: Bez drogi do domu” był najchętniej oglądaną zapowiedzią w historii kina i pobił rekord należący do filmu „Avengers: Koniec gry”. Ostatnie plotki sugerowały, że drugi zwiastun może pojawić się w grudniu tego roku, ale jak na razie muszą wystarczyć nam nowe zdjęcia, na których widzimy Toma Hollanda i Zendayę oraz Benedicta Cumberbatcha.

Peter Parker musi zmierzyć się z konsekwencjami ujawnienia jego tożsamości przez Mysterio. Bohater zwraca się o pomoc do Doktora Strange'a i prosi go o wymazanie z pamięci wszystkich ludzi na świecie informacji o tym, że to właśnie on jest Spider-Manem. Zaklęcie rzucone przez Strange'a sprawia jednak, że w Nowym Jorku zaczynają pojawiać się złoczyńcy z innych uniwersów. W filmie zobaczymy między innymi Doktora Octopusa, Electro oraz Zielonego Goblina.

Spider-Mana Bez drogi do domu Zendaya jako MJ i Tom Holland jako Spider-Man

spider-man bez drogi do domu Tom Holland jako Spider-Man i Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange

Premierę filmu „Spider-Man: No Way Home” zapowiedziano na 17 grudnia 2021 roku. Główne role w filmie zagrali Tom Holland jako Peter Parker, Zendaya jako MJ, a także Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange oraz Tony Revolori, Jon Favreau, J.B. SmooveAngourie Rice, Marisa Tomei i Jacob Batalon.

źródło: ew.com / zdj. Sony Pictures