Tom Holland rusza po nagrody? Pełny zwiastun dramatu „Cherry” od braci Russo

Apple odpowiadające za dystrybucję nowego filmu braci Russo pokazało jego pełny zwiastun. Zobaczcie, jak zapowiada się dramat „Cherry” z Tomem Hollandem w roli byłego żołnierza cierpiącego na zespół stresu pourazowego.

Produkcja bazuje na powieści Nico Walkera opisującej jego doświadczenia, które zebrał jako sanitariusz wojskowy podczas służby w Iraku. Walker grany przez Hollanda trafił do wojska po tym, jak został odtrącony przez miłość swojego życia. Podczas służby w Iraku był świadkiem niewiarygodnej przemocy, co sprawiło, że po powrocie do domu cierpiał na zespół stresu pourazowego. Początkowo uzależnił się od leków, które następnie zamienił na heroinę. Aby utrzymać swój nałóg, który dzielił także z młodą żoną, zaczął napadać na banki. Walkera złapano i skazano w 2011 roku. Więzienie ma opuścić po dziewięciu latach odsiadki w tym roku.

Kinowa premiera zaplanowana została na 26 lutego 2021 roku. Od 12 marca produkcja dostępna będzie w serwisie Apple TV+. W obsadzie filmu są także: Ciara Bravo, Bill Skarsgard, Jack Reynor, Forrest Goodluck, Jeff Wahlberg, Michael Gandolfini i Kyle Harvey.

zdj. Apple