Tom Holland wróci do aktorstwa znacznie szybciej! Gwiazdor podziękował fanom

Mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy w obliczu ostatnich wiadomości o rocznej przerwie Toma Hollanda od aktorstwa przygotowali się na długi rozbrat z nowymi produkcjami aktora. Gwiazdor doprecyzował, że jego przerwa już trwa od kilku miesięcy i do grania wróci znacznie szybciej, niż nam się wydawało.

Tom Holland wróci do aktorstwa znacznie szybciej. Aktor dziękuje fanom

Kilka dni temu świat obiegła informacja o tym, że Tom Holland na rok rozstanie się z aktorstwem. Jego przerwa od grania w filmach i serialach była wynikiem intensywnej pracy na planie serialu „The Crowded Room”, który od piątku dostępny jest na platformie Apple TV+. Aktor stwierdził, że praca nad tym tytułem była dla niego wyjątkowo trudnym okresem i wymagała wielu poświęceń. Dodatkowo Holland pierwszy raz w karierze zaangażował się w serial jako producent, co nakładało na niego dodatkowe obowiązki na planie. Aktor zapowiadał: „Biorę teraz rok przerwy i jest to wynik tego, jak trudny była praca przy tym serialu”.

Sprawdź też: Disney MOCNO opóźnia największe hity! Na „Avatara 3”, „Gwiezdne wojny” i „Avengersów” długo poczekamy.

W najnowszym wywiadzie gwiazdor doprecyzował, że chodziło mu o rok przerwy od momentu zakończenia pracy na planie „The Crowded Room”. Oznacza to, że Holland ma już za sobą 8 miesięcy wolnego i wróci do aktorstwa znacznie wcześniej, niż się wydawało. Korzystając z okazji, aktor skierował też do swoich fanów wielkie podziękowania za wspieranie jego nowej produkcji, która została fatalnie przyjęta przez krytyków.

Chciałbym bardzo podziękować moim fanom i osobom, które widziały już serial, ponieważ mamy aż 94% pozytywnych ocen na Rotten Tomatoes” – stwierdził. „Czuję się niezmiernie wdzięczny za to, że mam tak wspaniałą społeczność, która mnie wspiera. To dla mnie zaszczyt i już nie mogę się doczekać, aż pokażemy kolejne odcinki serialu”.

źródło: deadline.com / Live with Kelly and Mark / zdj. Xavier Collin / Depositphotos.com