Tom Holland zagra Freda Astaire’a w nowym filmie biograficznym

W przygotowaniu na premierę „Spider-Mana: Bez drogi do domu”, Tom Holland udzielił kolejnego wywiadu. Z rozmowy dowiedzieliśmy się, że aktor wcieli się w rolę jednej z największych gwiazd Broadwayu i Hollywoodu, Freda Astaire'a. Scenariusz do nowego filmu biograficznego jest już gotowy.

„Tak, gram Freda Astaire'a” – mówił w rozmowie Holland – „scenariusz przyszedł akurat w tym tygodniu, jeszcze go nie czytałem, nie dali mi go. Wiem, że ma go producentka Amy Pascal”.

Choć o samym filmie nie wiemy na ten moment nic więcej, warto dodać, że producentka Amy Pascal o obsadzeniu Hollanda w głównej roli wspominała jeszcze w zeszłym miesiącu podczas rozmowy z magazynem GQ

Dodajmy również, że jednocześnie w przygotowaniach znajduje się osobny film o duecie tanecznym, który Fred Astaire współtworzył w latach trzydziestych z Ginger Rogers. W tej wersji, w głównych rolach zobaczymy Jamiego Bella („Rocketman”) i Margaret Qualley („Pewnego razu... w Hollywood”). Realizację zamówiło Amazon Studios. Scenariusz napisał Arash Amel znany jako autor historii do biograficznego dramatu „Prywatna wojna”. Reżyserią zajmuje się z kolei Jonathan Entwistle („The End of the F***ing World”).

źródło: Screen Rant / zdj. Sony / Marvel