TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na HBO GO w 2021 roku. Co oglądaliśmy najchętniej?

Już niedługo na polskim rynku zadebiutuje platforma HBO Max, ale 2021 roku spędziliśmy jeszcze z serwisem HBO GO oferującym widzom dostęp do wielu popularnych filmów i seriali. Jakie tytuły cieszyły się największą popularnością w ciągu ostatniego roku? Oto rankingowe zestawienie najczęściej oglądanych filmów i seriali. W tym roku nie zabrakło zaskoczeń.

Najpopularniejszym filmem 2021 roku w ofercie serwisu HBO GO okazała się wywalczona przez środowisko fanów produkcja „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” wyreżyserowana przez Zacka Snydera. Produkcja trwająca grubo ponad trzy godziny wyprzedziła drugi filmowy projekt bazujący na bohaterach z DC Comics, czyli „Wonder Woman 1984”. Na najniższym podium znalazł się natomiast program „Przyjaciele: Spotkanie po latach”, w którym obsada kultowego serialu wspominała swoją pracę na planie i opowiadała o trwającym nadal fenomenie „Przyjaciół”. Pierwszą piątkę uzupełnia trzecie widiwosko DC, film „Ptaki nocy” z Margot Robbie w roli Harley Quinn oraz produkcja „Harry Potter i kamień filozoficzny”.

W świecie seriali w 2021 roku na platformie HBO GO rządziła z kolei „Mare z Easttown” z Kate Winslet w roli głównej. Kryminalna opowieść wyprzedziła serialową „Grę o tron”, która pomimo zakończenia emisji w 2018 roku nadal utrzymuje się wśród najpopularniejszych produkcji serwisu. Co ciekawe, rok temu produkcja znalazła się na szóstym miejscu, więc wygląda na to, że okres pandemii sprzyjał sięganiu po licząca osiem sezonów opowieść. Trzecie miejsce przypadło „Opowieść podręcznej” z Elisabeth Moss, a czwarte miejsce wywalczyła sobie animowana produkcja „Rick i Morty”, która wyprzedziła kultowych „Przyjaciół”.

TOP 10 najpopularniejszych seriali 2021 roku na HBO GO

 1. „Mare z Easttown”
 2. „Gra o tron”
 3. „Opowieść podręcznej”
 4. „Rick i Morty”
 5. „Przyjaciele”
 6. „Czarnobyl”
 7. „Księga czarownic”
 8. „Sukcesja”
 9. „I tak po prostu…”
 10. „Nierealne”

TOP 10 najpopularniejszych filmów 2021 roku na HBO GO

 1. „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”
 2. „Wonder Woman 1984”
 3. „Przyjaciele: Spotkanie po latach”
 4. „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”
 5. „Harry Potter i kamień filozoficzny”
 6. „Mulan”
 7. „Spectre”
 8. „Na noże”
 9. „Coco”
 10. „Harry Potter i komnata tajemnic”

zdj. Warner Bros. / HBO