„Top Gun: Maverick” – Tom Cruise powraca na nowym plakacie. Kiedy zwiastun?

Studio Paramount Pictures pokazało nowy plakat filmu „Top Gun: Maverick” oraz ogłosiło datę premiery pełnego zwiastuna.

Nowy zwiastun filmu zadebiutuje już jutro, ale dokładna godzina jego premiery nie została ujawniona. Przypomnijmy, że pierwsza zapowiedź produkcji debiutowała na Comic-Conie w San Diego 18 lipca tego roku.

Tom Cruise i Val Kilmer powracają w filmie do swoich ról z pierwszej części filmu z 1986 roku. W obsadzie są także Miles Teller, który zagra dorosłego syna Goose’a, najlepszego przyjaciela Mavericka, oraz Jennifer Connelly, Charles Parnell jako admirał, Jay Ellis jako pilot myśliwca, Bashir Salahuddin jako inżynier oraz Danny Ramirez jako kolejny pilot myśliwca. Monica Barbaro zagra z kolei młodą pilotkę myśliwca i dziewczynę bohatera granego przez Milesa Tellera, a Thomasin McKenzie wcieli się w córkę postaci granej przez Jennifer Connelly.

Top Gun: Maverick” trafi do kin 26 czerwca 2020 roku. Wcześniej mówiło się, że film zobaczymy w kinach już 12 lipca 2019 roku, ale studio zdecydowało o przesunięciu premiery o prawie rok. Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski, a scenariusz do filmu stworzyli Peter Craig, Justin Marks i Eric Warren Singer.

top-gun-maverick-TGM_Dom_Online_Teaser_1-Sheet_T-Cruise_Jets_Sky_V7_rgb-scaled.jpg

źródło: zdj. Paramount Pictures