„Top Gun: Maverick” trafi w Polsce na płyty Blu-ray i 4K UHD. Galapagos przejmuje wydania Paramount Pictures

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że filmy wytwórni Paramount Pictures ponownie dostępne będą w Polsce na nośnikach fizycznych. Katalog studia przejął Galapagos, a pierwszą premierą na płytach będzie hit „Top Gun: Maverick”. Jakich wydań doczekamy się w polskiej dystrybucji? Będzie ich całkiem sporo!

Filmy studia  Paramount Pictures wracają na polski rynek wydań fizycznych. Po tym, jak w styczniu z rynku wycofała się Filmostrada, teraz wydawaniem płyt DVD, Blu-ray i 4K UHD z produkcjami tej wytwórni zajmie się Galapagos. Pierwszą premierą będzie film „Top Gun: Maverick”, który trafi na nośniki jeszcze w październiku tego roku. Kontynuacja kultowej produkcji z lat 80. ubiegłego wieku doczeka się w Polsce aż siedmiu edycji na każdym z trzech nośników DVD, Blu-ray i 4K UHD. Oprócz standardowych wydań na każdym z nich doczekamy się też dwóch zestawów z pierwszą odsłoną (na DVD i Blu-ray) oraz dwóch limitowanych steelbooków dostępnych na Ultra HD Blu-ray. Wszystkie wydania trafią do sprzedaży 31 października.

Sprawdź też: „Top Gun: Maverick” – gdzie zamówić polskie wydania Blu-ray i 4K UHD? Ruszyły preordery na steelbooki.

Nośnik Ultra HD Blu-ray zapewni widzom obraz w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Taką samą specyfikację będzie posiadała też wersja udostępniona w cyfrowej dystrybucji. Na płytach znajdziemy ponad 110 minut materiałów dodatkowych odsłaniających kulisy produkcji oraz materiały z treningu, w ramach którego ekipa przygotowywała się do kręcenia zdjęć w samolotach myśliwskich.

top-gun-maverick-bd.jpg top-gun-maverick-bd-4k.jpg

top-gun-maverick-2bd-4k-steelbook.jpg top-gun-maverick-2bd2-4k-steelbook.jpg

zdj. Paramount Pictures / Galapagos