Trent Reznor i Atticus Ross skomponują muzykę do nowego filmu o Wojowniczych Żółwiach Ninja

Jeśli jeszcze nie zaczęliście interesować się najnowszym filmem animowanym z Wojowniczymi Żółwiami Ninja w roli głównej, to czas najwyższy to zmienić. Reżyser projektu Jeff Rowe („Mitchellowie kontra maszyny”) ujawnił, że autorami muzyki zostali Trent Reznor i Atticus Ross. Oscarowy duet ma na koncie soundtracki do takich filmów jak „The Social Network” czy „Co w duszy gra”.

Rowe potwierdził angaż muzycznego duetu, po tym jak informację nieoficjalnie ujawnił sam Tony Hawk w swoim podkaście (dodajmy, że reżyser wcześniej porównywał ścieżkę dźwiękową filmu do tej z cyklu gier sportowych podpisanych nazwiskiem skatera). Twórca animacji zaznaczył równocześnie, że muzyka, którą mogliśmy usłyszeć w dotychczasowych zajawkach obrazu, nie jest autorstwa Reznora i Rossa.

Sprawdź też: Nowy film z serii „Transformers” nie będzie gotowy na wakacyjną premierę. Debiut prequela przełożony

W filmie „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos” czterej nastoletni bracia wyruszają z kanałów na powierzchnię, by wreszcie zawalczyć o akceptację swych rówieśników. Z pomocą swojej ludzkiej przyjaciółki April O'Neil, żółwie ninja mierzą się z największym wyzwaniem, które stawia na ich celowniku tajemniczy syndykat zbrodni i armię mutantów.

Na przejażdżkę z Wojowniczymi Żółwiami Ninja wybierzemy się 2 sierpnia.

Źródło: Twitter / Rolling Stone / Zdj. Paramount