„Triangle of Sadness” – zobaczcie pierwszy zwiastun tegorocznego laureata Złotej Palmy. W głównej roli Woody Harrelson

Studio Neon pokazało w sieci pierwszy zwiastun filmu „Triangle of Sadness”. Komediowa produkcja z główną rolą Woody'ego Harrelsona debiutowała podczas tegorocznej odsłony Festiwalu Filmowego w Cannes, podczas którego zdecydowano się nagrodzić ją prestiżową Złotą Palmą.

Film opowiada historię kapitana luksusowego statku (w tej roli pojawia się Harrelson), którym podróżują bogaci i wpływowi ludzie. Kiedy statek zaczyna tonąć, cała załoga zmuszona jest do opuszczenia pokładu i przeniesienia się na niewielką bezludną wyspę. Dla szwedzkiego reżysera Rubena Östlunda był to już drugi triumf na festiwalu w Cannes. Jego poprzedni film pod tytułem „The Square” otrzymał Złotą Plamę w 2017 roku. Artysta ma w dorobku również „Turystę” z głównymi rolami Johannesa Kuhnke i Lisy Loven Kongsli.

Sprawdź też: Wiemy, kiedy nowy film Thomasa M. Wrighta trafi na Netflix. Edgerton i Harris na zdjęciach z „Nieznajomego”.

Poza Harrelsonem w obsadzie filmu są również Harris Dickinson, Charlbi Dean oraz Hanna Oldenburg. Wraz z pierwszym zwiastunem potwierdzono też datę premiery. Za oceanem „Triangle of Sadness” zadebiutuje 7 października.

źródło / zdj. Neon