Trylogia „Ojca chrzestnego” trafi w Polsce na 4K UHD. Kiedy premiera polskich wydań?

Doczekamy się premiery polskich wydań 4K UHD z odrestaurowaną trylogią „Ojca chrzestnego”. Premierę edycji zbierającej trzy filmy opowiadające historię rodu Corleone zapowiedziano na grudzień. Poznajcie szczegóły.

Trylogia „Ojca chrzestnego”, która doczekała się na początku tego roku wydań 4K UHD na zagranicznych rynkach, trafi w końcu także do Polski. Premierę zbiorczego wydania z wszystkimi trzema filmami zapowiedziano w naszym kraju na 7 grudnia. Dystrybucją wydania zajmie się Galapagos, który w poprzednich miesiącach tego roku przejął katalog wytwórni Paramount Pictures. Filmy doczekają się standardowej edycji w plastikowym opakowaniu, w którym znajdą się płyty Ultra HD Blu-ray z filmami: „Ojciec Chrzestny”, „Ojciec Chrzestny II” oraz „Ojciec Chrzestny Mario Puzo, Epilog: Śmierć Michaela Corleone”.

Każdy z filmów doczekał się odnowionej i zremasterowanej wersji w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision. Wydanie zawiera też  bonusową płytę Blu-ray z godzinami materiałów dodatkowych oraz niepublikowanych wcześniej treści.

Sprawdź też: „Yellowstone” znowu bije własne rekordy popularności. Piąty sezon oglądało ponad 12 mln widzów.

ojciec chrzestny-min.png

zdj. Paramount Pictures