Trylogia Zacka Snydera z nowym zwiastunem od HBO Max

Od niemal miesiąca na platformach HBO Max i HBO GO widzowie mogą oglądać wywalczoną przez fanów „Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun promujący nie tylko nowe widowisko Snydera, ale także jego całą trylogię.

Snyder zaczął swoją przygodę z komiksowymi adaptacjami DC Comics jeszcze w 2013 roku za sprawą filmu „Człowiek ze stali”. Trzy lata później do kin trafiła produkcja „Batman v Superman”, a w tym roku, po czterech latach od feralnej premiery kinowej wersji „Ligi Sprawiedliwości” na platformach HBO mogliśmy zobaczyć pełnoprawną wersję pierwszych przygód najpotężniejszych herosów DC Comics.

W filmie „Liga Sprawiedliwości” Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller) – byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

zdj. Warner Bros.