„Trzech Jokerów” w końcu nadchodzi. Data premiery i plansze z komiksu o Batmanie

Mimo przerwania publikacji swoich aktualnych tytułów z powodu epidemii koronawirusa wydawnictwo DC Comics powoli wraca do świata komiksów i ujawniło właśnie datę premiery wyczekiwanego przez fanów tytułu „Batman: Three Jokers”. Dodatkowo pokazano także cztery plansze z pierwszego zeszytu.

Wydawnictwo poinformowało, że pierwszy zeszyt serii Batman: Three Jokers zadebiutuje już 25 sierpnia, a kolejne części będą ukazywały się raz w miesiącu. Za scenariusz do komiksu odpowiada Geoff Johns, a o oprawę graficzną zadbał Jason Fabok. Przypomnijmy, że pierwotnie komiks miał ukazać się już jesienią 2018 roku, ale był kilkukrotnie opóźniany.

W oficjalnej zapowiedzi wydawnictwa czytamy:

Trzydzieści lat po tym, jak Zabójczy żart zmienił komiks na zawsze, Trzech Jokerów ponownie analizuje mit o tym kim lub czym jest Joker i co stanowi sedno jego wiecznej walki z Batmanem. Po latach oczekiwania epicka miniseria, na którą czekaliście, w końcu nadchodzi. Dowiedz się, dlaczego jest trzech Jokerów i co to oznacza dla Mrocznego Rycerza i Księcia Zbrodni. To tajemnica, z którą nie zmierzył się żaden Batman!

TJ1-min.jpg

TJ2-min.jpg

TJ3-min.jpg

TJ4-min.jpg

źródło: comicbookmovie.com / zdj. DC Comics