Trzeci sezon „Euforii” powstaje. Te gwiazdy powrócą w obsadzie hitowej serii HBO

Trzeci sezon serialu „Euforia” miał na drodze sporo przeszkód i mówiło się już nawet na pewnym etapie, że produkcja zostanie pogrzebana, ale szef HBO zapewnia, że trwają prace nad stworzeniem trzeciego rozdziału serialu Sama Levinsona. Wiemy też, które gwiazdy powtórzą swoje role w nadchodzących odcinkach.

Trzeci sezonEuforii” nadal w planach. Które gwiazdy powrócą w obsadzie?

Pod koniec marca pojawiły się głosy sugerujące, że w siedzibie HBO zapadła decyzja o porzuceniu planów na nakręcenie trzeciego sezonu „Euforii”. Przez pewien czas zakładano, że prace na planie nowej serii Sama Levinsona wystartują latem, ale okazało się, że scenariusze nie są gotowe i nie uda się wcielić tych planów w życie, na co szefowie HBO mieli poinformować gwiazdy „Euforii”, że ich grafik dotyczący serialu już nie obowiązuje i mogą zwolnić go dla innych projektów. HBO potwierdziło chwilę później, że faktycznie scenariusz do trzeciego sezonu nie jest gotowy i obsada otrzymała zgodę na zaangażowanie się w inne projekty. HBO przekonywała jednocześnie, że „Euforia” nadal ma powrócić z trzecim sezonem w 2025 roku.

Sprawdź też: Czas na nową platformę Max. Cena, lista filmów i seriali, treści 4K – jak wypada następca HBO Max?

Teraz Casey Bloys, prezes i dyrektor generalny HBO oraz Max ujawnił, że historia do trzeciego sezonu „Euforii” nadal jest opracowywana, ale uspokajał jednocześnie, że takie gwiazdy jak Zendaya, Jacob Elordi, Sydney Sweeney i Hunter Schafe będą zaangażowane w nowe odcinki. Szef programowy HBO potwierdził przy okazji wcześniejsze doniesienia o tym, że Levinson chce zastosować kilkuletni przeskok w czasie, aby nasi bohaterowie nie znajdowali się już w okresie szkolnym.

[Twórca i scenarzysta] Sam [Levinson] cały czas nad tym pracuje. Było wiele rozmów… Jedną z kwestii, o których myślał Sam, było to, że nie chciał już osadzać akcji w szkole średniej. Tam zaczęliśmy i wtedy miało to sens. Kiedy więc rezygnujemy z tego miejsca akcji, pojawia się wiele dyskusji na temat tego, gdzie osadzić akcję i jak daleko w przyszłości. Ale myślę, że ma pomysł, który go ekscytuje i jest zajęty pisaniem.

Euforia obsada serialu HBO

źródło: variety.com / zdj. HBO