Trzy komiksy ze świata „Terminatora” od Scream Comics. Na jakie tytuły możemy liczyć?

Na grudzień polskie wydawnictwo Scream Comics przygotowało premierę trzech komiksów ze świata „Terminatora”. Sprawdźcie okładki i szczegóły dotyczące przygotowanych pozycji.

Jeszcze przed końcem roku na sklepowe półki mają trafić kolejne komiksy od wydawnictwa Scream Comis, wśród których znajdą się pozycje osadzone w uniwersum znanym z filmów Jamesa Camerona. Na grudzień wydawnictwo przygotowało premierę trzech albumów: „Terminator tom 1: Cele Drugorzędne / Wróg wewnętrzny”, „Terminator tom 2: Gra Końcowa / Dolina Śmierci” oraz „Terminator - 2029 - 1984”. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych albumów znajdziecie poniżej. Przypomnijmy też, że od początku grudnia w sprzedaży dostępny jest także komiks „Terminator - Płonąca ziemia”, który również ukazał się nakładem Scream Comics.

Terminator - 2029 - 1984

Zanim John Connor z żalem wysłał go w przeszłość, aby uratował Sarah Connor przed T-800, Kyle Reese był zwyczajnym facetem walczącym wraz z przyjaciółmi o przetrwanie w świecie opanowanym przez Skynet i jego przerażającą armię zabójczych cyborgów. Ich podróż obejmie wędrówkę przez spustoszone ziemie roku 2029 aż do tajnej placówki Cyberdyne, gdzie dokonają szokującego odkrycia mającego poważny wpływ na misję Kyle'a w 1984 roku. Przyszłość ludzkości jest bardziej niepewna niż kiedykolwiek, bo Kyle wraz z Sarah Connor walczy z zupełnie nowym zagrożeniem ze strony terminatorów!

Terminator 2029 -1984

Terminator tom 1: Cele Drugorzędne / Wróg wewnętrzny

Limitowane wydanie kolekcjonerskie ze świata Terminatora. Pierwszy z tomów składa się z 3 historii:

  • Cele drugorzędne
  • Wróg wewnętrzny
  • Myśliwi i zabójcy

Terminator T.1 Cele Drugorzędne  Wróg wewnętrzny

Terminator tom 2: Gra Końcowa / Dolina Śmierci

Limitowane wydanie kolekcjonerskie ze świata Terminatora. Drugi z tomów składa się z 4 historii:

  • Gra końcowa
  • Samobójcza misja
  • Solina śmierci
  • Mroczne lata

Terminator T.2 Gra Końcowa Dolina Śmierci

źródło: Scream Comics / zdj. Dark Horse