Twórca ostatniego filmu z serii „Piła” reżyseruje nowy horror. W głównej roli influencer z TikToka

Josh Stolberg, który stał za kamerą dobrze przyjętego filmu „Spirala: Nowy rozdział serii Piła” zajmie się realizacją kolejnego dreszczowca. Na ekranie pojawi się Bryce Hall, influencer popularny na TikToku i YouTubie.

Film noszący tytuł „Skill House” opisywany jest jako „posępna satyra kultury social media i fenomenu influencerów, która pyta jak daleko człowiek posunie się dla osiągnięcia sukcesu w sieci”. Stolberg omówił projekt w nowym oświadczeniu:

Skoro młody chłopak z Maryland, taki jak Bryce, może ściągnąć na siebie uwagę milionów widzów TikToka i Instagrama używając do tego wyłacznie telefonu, wszyscy mają szansę, by dokonać tego samego. Ale ten zupełnie nowy krajobraz świata rozrywki ma też mroczną stronę. Jestem naprawdę zadowolony, że mogę się jej przyjrzeć. 

Stolberg będzie zarówno reżyserem, jak i scenarzystą filmu. Produkuje Proxima Studios. Szef tej wytwórni, Ryan Kavanaugh, obiecuje w osobnym oświadczeniu, że „Skill House” przełamie barierę pomiędzy produkcjami pełnometrażowymi i rozrywką krótkoformatową, rodem z mediów społecznościowych. Dodajmy, że profil gwiazdora filmu Bryce'a Halla na TikToku ma obecnie ponad 20 milionów obserwujących. Na YouTubie jego kanał subskrybuje 3,5 miliona widzów.

źrodło: Bloody Disgusting / zdj. Lionsgate