Twórca „Spring Breakers” wraca z nowym filmem. W roli głównej Travis Scott

Przygotujcie się na powrót jednego z najbardziej szalonych reżyserów. Podczas nadchodzących edycji najważniejszych festiwali filmowych (Wenecja i Toronto) swój najnowszy projekt zaprezentuje bowiem Harmony Korine, twórca tak prowokacyjnych tytułów jak „Spring Breakers” czy „Skrawki”. Jego kolejny obraz będzie akcyjniakiem nakręconym w podczerwieni (sic) z Travisem Scottem w roli głównej.

Choć o fabule produkcji nie wiemy na ten moment nic, do sieci zawitał już pierwszy kadr z filmu (zdjęcie poniżej). Nakręcone w tajemnicy przedsięwzięcie doczekało się tytułu „Aggro Dr1ft” i - z tego co można wyczytać w mediach - gatunkowo najbliżej będzie mu do kina akcji. Dla Korine'a będzie to pierwszy projekt od czterech lat, kiedy to ukazał się „Plażowy haj” z Matthew McConaugheyem i Snoop Dogiem.

Sprawdź też: Roman Polański nakręcił nowy film. Zobaczcie pierwszy fragment

Obok rozchwytywanego rapera, który jakiś czas temu związał się ze studiem A24, ekipę aktorską „Aggro Dr1ft” wzbogacił również Jordi Molla, hiszpański aktor znany fanom takich filmów jak „Blow” czy „Bad Boys II”. Projekt Korine'a zadebiutuje na festiwalu w Wenecji w sekcji pozakonkursowej. Na ten moment nie wiemy jeszcze nic o kinowej dacie premiery.

Aggro Dr1ft za Biennale.jpg

Źródło: World of Reel / Zdj. Annapurna Pictures / Biennale