„Twórca” trafił na okładki. Oto nowe grafiki z apokaliptycznego widowiska SF od reżysera „Łotra 1”

Film „Twórca” (org. „The Creator”) trafił na okładki magazynu Total Film. Zerknijcie jak prezentują się nowe grafiki z oryginalnej produkcji SF w reżyserii Garetha Edwardsa, twórcy „Łotra 1” i „Godzilli”.

„The Creator” opowie historię byłego agenta sił specjalnych, który w trakcie wojny między ludźmi i siłami sztucznej inteligencji zostaje zwerbowany, by wytropić i zabić Stwórcę, nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii AI, który opracował tajemniczą broń mogącą zakończyć wojnę. I na zawsze zniszczyć ludzkość. Joshua i jego zespół elitarnych agentów przedzierają się przez linie wroga, samego serca obszaru okupowanego przez sztuczną inteligencję… tylko po to, by odkryć, że tajemniczą bronią zagrażającą ludzkości, jest sztuczna inteligencja w postaci małego dziecka.

Sprawdź też: Wojownicze Żółwie Ninja w stylu animowanego Spider-Mana. Mamy pierwszy fragment

W obsadzie „The Creator”, obok Johna Davida Washingtona („Czarne bractwo. BlacKkKlansman”), są Gemma Chan („Eternals”), Allison Janney („Mamuśka”), Ken Watanabe (który zastąpił przymierzanego wcześniej do tej samej roli Benedicta Wonga), Ralph Ineson („Zielony Rycerz”) i Sturgill Simpson („Czas krwawego księżyca”).

Kinową premierę „Twórcy” zaplanowano już na 29 września tego roku.

Twórca nowy film Garetha Edwards okładka 2.JPG

Twórca nowy film Garetha Edwards okładka 1.JPG

zdj. 20th Century Studios