Twórca „Yellowstone” przerobi „Dzień Szakala” na serial. W jego nowym projekcie zagra Demi Moore

Taylor Sheridan odpowiadający za serial „Yellowstone” oraz szereg innych serialowych hitów tworzonych dla stacji Paramount Network i platformy Paramount+ przygotuje kolejne nowości, w których ponownie obsadził same głośne nazwiska.

Co wiemy o nowych serialach Sheridana?

W tym roku platforma SkyShowtime pokazująca w naszym kraju produkcje tworzone przez Taylora Sheridana dla serwisu Paramount+ zaprezentuje nam finałową odsłonę „Yellowstone” oraz drugi sezon serialu „Tulsa King”, którego gwiazdorem jest Sylvester Stallone. Na przyszły rok planowany jest także powrót z drugim sezonem serialu sensacyjnego „Lioness”, ale okazuje się, że Sheridan pracuje już nad kolejnymi serialowymi nowościami.

Pierwsza z nich to „Dzień Szakala”, serialowa adaptacja przełomowej powieści Fredericka Forsytha, która doczekała się już filmowej ekranizacji w 1973 roku od wytwórni Universal Pictures. W tej współczesnej odsłonie kultowego thrillera zobaczymy zdobywcę Oscara, a także nagród Tony i BAFTA, Eddiego Redmayne’a, który zagra Szakala – niezrównanego i nieuchwytnego zabójcę.

Sprawdź też: Oto serialowe hity czerwca: Netflix, Disney+ i SkyShowtime z mocnymi premierami na ten tydzień!

Úrsula Corberó i Eddie Redmayne

Na ekranie zobaczymy również Lashanę Lynch jako Biancę, ścigającą go po całym świecie nieustępliwą agentkę MI6, a także Úrsulę Corberó, gwiazdę serialu „Dom z papieru” w roli Nurii, która staje się bliska Szakalowi i jest całkowicie nieświadoma, kim on tak naprawdę jest. Na serial złoży się 10 odcinków.

Drugi z nowych seriali Taylora Sheridana to „Landman”. Produkcja zapowiadana jest jako współczesna opowieść o poszukiwaniu szczęścia w świecie platform wiertniczych. Serial, w którym zobaczymy nagrodzonego Oscarem Billy’ego Boba Thorntona oraz zdobywczynię Złotego Globu Demi Moore, będzie dostępny w serwisie SkyShowtime jeszcze w tym roku.

zdj. Amazon / Mubi / Netflix / Warner Bros.