Twórcy „Ms. Marvel” wrócili na plan. Trwają dokrętki do serialu

Wygląda na to, że mimo zamknięcia fazy produkcyjnej, twórcy następnego superbohaterskiego serialu Disney+ musieli powrócić na plan. Dzięki nowym fotkom opublikowanym w mediach społecznościowych przez reżyserkę Sharmeen Obaid-Chinoy dowiedzieliśmy się, że w Atlancie ruszły dodatkowe zdjęcia do serialu.

Zasadnicza faza zdjęciowa do „Ms. Marvel” dobiegła końca jeszcze w zeszłym roku. Plotki o możliwych opóźnieniach debiutu serii i konieczności nakręcenia dodatkowego materiału pojawiły się w sieci w ostatnich tygodniach i wygląda na to, że tym razem nie rozminęły się z prawdą (choć warto dodać, że Disney nie ujawnił jeszcze dokładnej daty premiery serialu). Rzućcie okiem na zdjęcia udostępnione przez reżyserkę.  

0F705600-F2E8-412A-AB51-93E9B5882BF9.jpeg

A4ABA677-49F3-4581-BC14-65F92CA0BED0.jpeg

„Ms. Marvel” opowie przygody nastoletniej Kamali Khan, wychowującej się w New Jersey w muzułmańskiej rodzinie o pakistańskich korzeniach, której idolką jest Kapitan Marvel. W komiksach Marvela bohaterka zyskała swoje zmiennokształtne moce dzięki wypuszczeniu chmury z terrigenem przez rasę Inhumans.

Główną rolę w serialu gra Imana Vellani. Obok niej pojawiają się Alysia Reiner i Zoe Zimmer. Poza Obaid-Chinoy za reżyserię produkcji odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, czyli twórcy filmu „Bad Boys for Life” oraz Meera Menon („The Walking Dead”).

Źródło: Screen Rant / zdj. Marvel / Instagram