Tym razem poszło szybko. Netflix zamawia siódmy sezon „Czarnego lustra”

Popularna serialowa antologia „Czarne lustro” powróciła w tym roku po czteroletniej przerwie. W przypadku kolejnego sezonu Netflix nie zamierza jednak tak długo czekać i już teraz zamówił realizację siódmej serii.

Powstanie kolejny sezon „Czarnego lustra”. Netflix przedłuża swoja antologię

Ciesząca się dużą popularnością serialowa antologia science fiction stworzona przez Charliego Brookera wróci na ekrany z kolejnym sezonem. Netflix zlecił realizację siódmego już sezonu. Szósty sezon debiutujący w czerwcu tego roku znalazł się wśród najpopularniejszych premier w 92 krajach i utrzymywał się w pierwszej dziesiątce przez cztery tygodnie. Na razie nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły nowych odcinków oraz nazwisk mających pojawić się w obsadzie siódmej serii, ale produkcja nowych odcinków ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Zarówno Charlie Brooker, Annabel Jones, jak i Jessica Rhoades powrócą jako producenci wykonawczy. Możemy się spodziewać, że serial najwcześniej pojawi się na platformie Netflix z nową porcją niepokojących historii na przełomie 2024 i 2025 roku.

Stworzone przez Charliego BrookeraCzarne lustro” to mroczna i satyryczna seria próbująca zaskakiwać widzów trzymającymi w napięciu historiami poruszającymi temat współczesnej technoparanoi. Produkcja debiutowała na platformie Netflix w 2011 roku. W ostatnim sezonie składającym się z pięciu odcinków wystąpiły takie gwiazdy jak: Salma Hayek, Annie Murphy, Aaron Paul, Josh Hartnett i Paapa Essiedu.

źródło: variety.com / zdj. Netflix