Ulegniecie „Pokusie”? Za tydzień premiera nowego polskiego filmu erotycznego.  Poznajcie jego bohaterów

Dokładnie za tydzień na ekranach naszych kin zadebiutuje film zatytułowany „Pokusa”. To nowa polska produkcja o zabarwieniu erotycznym, za którą jako reżyserka odpowiada Maria Sadowska, twórczyni mająca na koncie takie tytuły jak „Dziewczyny z Dubaju” czy „Sztuka kochania”. Rzućcie okiem na plakaty przedstawiające głównych bohaterów opowieści.

Nowy polski film erotyczny już za tydzień w kinach. O czym opowiada „Pokusa”?

Inez marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd, wydaje się jej, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak, jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki.

Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje, będzie musiała zachować tylko dla siebie. Chyba że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, jakiego nikt się nie spodziewa.

Sprawdź też: Eryk Lubos w zwiastunie filmu drogi „Tata”. Kiedy premiera?

„Pokusa” – obsada i twórcy polskiego erotyka. Kiedy premiera?

W roli Inez została obsadzona Helena Engler, aktorka, którą mogą kojarzyć fani takich tytułów jak „Znaki” czy „Wszystko dla mojej matki”. Aktorce będą partnerować Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”) jako Maks oraz Andrea Preti („Dziewczyny z Dubaju”) jako Filip. W drugoplanowanycyh rolach zobaczymy m.in. Piotra Głowackiego, Olę Ciupę, Joannę Liszowską czy Klaudię El Dursi. Scenariusz do filmu współtworzyła Edyta Folwarska, która jest autorką literackiego pierwowzoru

Pokusa” zadebiutuje w polskich kinach już 27 stycznia.

Rzuć okiem na: Polski film erotyczny „Pokolenie Ikea” z pierwszym zwiastunem. Bartosz Gelner i Michalina Olszańska z głównymi rolami

Helena Englert na plakacie nowego polskiego filmu erotycznego Pokusa dla Monolith Films.jpg

Piotr Stramowski na plakacie nowego polskiego filmu erotycznego Pokusa dla Monolith Films.jpg

Andrea Pretti na plakacie nowego polskiego filmu erotycznego Pokusa dla Monolith Films.jpg.jpg

Zdj. Monolith Films