Uwielbiany przez widzów serial wrócił na HBO Max! Idealny na początek roku szkolnego

Po wakacjach przyszedł czas na powrót do szkoły i powroty z urlopów, a to oznacza znacznie więcej obowiązków zarówno dla tych młodszych, jak i starszych członków rodziny. Platforma HBO Max przygotowała jednak premierę, która nieco osłodzi wszystkim powrót do domowej rutyny. W serwisie wylądował właśnie nowy sezon „Rodziców”.

Serial „Rodzice” wrócił na HBO Max z czwartym sezonem!

Od dzisiaj na platformie HBO Max możecie oglądać nowy sezon serialu „Rodzice”. Premierowo w serwisie pojawiły się cztery odcinki nowej serii. Kolejne będą pokazywane z tygodniowym odstępem. Serial przedstawiający rodzicielstwo w krzywym zwierciadle tworzą Morgan Freeman, Chris Addison oraz Simon Blackwell.

Głównymi bohaterami są Paul (Freeman) i Ally (Haggard), którzy nie tylko muszą godzić obowiązki związane z wychowaniem dwójki dzieci ze sprawami zawodowymi, ale również zmagać się z problemami finansowymi i pozostałymi wyzwaniami codzienności. W czwartym sezonie wracamy do naszych bohaterów po pięciu latach od momentu, w którym to Paul i Ally byli na skraju rozstania, a Jim i Jackie pogrążyli się w chaosie. W głównej obsadzie są też: Stella Gonet, Eve Prenelle, Alex Eastwood, Joanna Bacon i Patrick Baladi

 

zdj. HBO Max