Venom, Paradoks Cloverfield i Hotel Transylwania 3 w lutym na Blu-ray i 4K UHD

Poznaliśmy szczegóły polskich wydań Blu-ray i 4K UHD z filmami Venom, Paradoks Cloverfield i Hotel Transylwania 3. Poznajcie okładki polskich edycji oraz szczegóły na temat ich specyfikacji.

Wszystkie ze wspomnianych tytułów zadebiutują na polskim rynku już 13 lutego, a ich dystrybutorem będzie Imperial Cine Pix. Najgłośniejszą premierą miesiąca od tego dystrybutora będzie oczywiście Venom, który doczeka się przynajmniej czterech wydań. W ofercie dostępne będą standardowe wydania Blu-ray 2D i 4K UHD w plastikowych opakowaniach oraz limitowany steelbook — jak na razie jednak nie wiemy, czy będzie on dostępny zarówno na Blu-ray, jak i 4K UHD, czy tylko na jednym z nośników. Na DVD film doczeka się z kolei wydania w formie bookletu.

Na płycie UHD znajdziemy oryginalny dźwięk w formacie Dolby Atmos oraz obraz w systemie Dolby Vision.

Po jedynm z wydań na Blu-ray i DVD otrzymają natomiast film Paradoks Cloverfield oraz animacja Hotel Transylwania 3. Na niebieskim krążku produkcje doczekają się standardowych edycji w plastikowym opakowaniu, a na DVD animacja Hotel Transylwania 3 zadebiutuje w booklecie, a Paradoks Cloverfield doczeka się plastikowego wydania.

Venom steelbook Blu-ray lub 4K UHD

Aktualna cena 100.99 zł.

Venom 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Aktualna cena 138.99 zł.

Venom Blu-ray - opakowanie plastikowe

Aktualna cena 72.99 zł.

Materiały dodatkowe

  • Rozszerzona scena po napisach końcowych i sceny niewykorzystane
  • Ponad godzina dodatków, a wśród nich: Venom Mode: ciekawostki, Zabójczy obrońca w akcji: Anty-bohater, Wizja Venoma, Projektowanie Venoma, Tajemnice symbionta, i więcej
  • Wideoklip Eminema i zapowiedź filmu Spider-Man Uniwersum

Hotel Transylwania 3 Blu-ray - opakowanie plastikowe

Aktualna cena 72.99 zł.

Paradoks Cloverfield Blu-ray - opakowanie plastikowe

Aktualna cena 81.99 zł.

źródło: Empik.com / zdj. Sony Pictures / Paramount Pictures / Netflix / Imperial Cine Pix