Viola Davis, Michelle Pfeiffer i Gillian Anderson w trzech nowych zapowiedziach serialu „Pierwsza dama”

Stacja Showtime udostępniła trzy nowe zapowiedzi biograficznego serialu pt. „Pierwsza dama”, w którym zobaczymy Violę Davis, Michelle Pfeiffer i Gillian Anderson w rolach żon amerykańskich prezydentów. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja.

We Wschodnim Skrzydle Białego Domu wiele z najbardziej wpływowych na losy świata decyzji zostało ukrytych przed publiką. O ich podjęciu decydowały charyzmatyczne, ambitne i odważne Pierwsze Damy. Serial ma odsłonić kurtynę życia osobistego i politycznego trzech wyjątkowych i enigmatycznych kobiet, śledząc ich drogę do Waszyngtonu. Pierwszy sezon skupi się na Michelle Obamie (Davis), Betty Ford (Pfeiffer) i Eleanor Roosevelt (Anderson).

W obsadzie „Pierwszej damy” ponadto znajdują się: O-T Fagbenle jako Barack Obama, Dakota Fanning jako Susan Ford, córka prezydenta Geralda Forda (Aaron Eckhart), Eliza Scanlen w roli młodej Eleanor Roosevelt, Kiefer Sutherland jako Franklin D. Roosevelt, Rhys Wakefield jako Dick Cheney oraz Judy Greer, która wcieli się w Nancy Howe, fikcyjną postać stworzoną na potrzeby serialu. 

Sprawdźcie też: 3. sezon serialu „Miasto na wzgórzu” z pierwszą zapowiedzią od Showtime. O czym opowie? Kiedy fabuła?

Premiera „Pierwszej damy” wyznaczona została na 17 kwietnia.

Zdj. Showtime