„W garniturach” wynosi się z Nowego Jorku. Znamy miejsce akcji nowego spin-offu

Jeszcze od października ubiegłego roku wiemy, że wytwórnia NBCUniversal przymierza się do realizacji nowej wersji serialu „W garniturach”. Teraz docierają do nas pierwsze szczegóły dotyczące rebootu. Poznaliśmy między innymi miejsce akcji.

Nowe „W garniturach” w przygotowaniach. O czym opowie?

Nowe doniesienia o zrebootowanej wersji „W garniturach” (w niektórych raportach serię opisuję się też jako spin-off oryginalnego prawniczego dramatu) pojawiły się na łamach serwisu Puck News prowadzonego przez Matthew Belloniego. Czytamy w nim, że produkcja, za którą ponownie odpowiada Aaron Korsh, twórca oryginalnego „W garniturach”, przeniesie akcję ze wschodniego wybrzeża USA do Los Angeles i rozegra się w środowisku prawników działających w branży rozrywkowej.

Nowy serial znajduje się obecnie w fazie preprodukcyjnej. Puck News wskazuje, że ruszyły już castingi głównych ról. Na pierwszym planie rebootu „W garniturach” znajdzie się postać o imieniu Erica. W ogłoszeniu castingowych bohaterka opisywana jest jako trzydziestoletnia, czarnoskóra absolwentka Uniwersytetu Harvarda, urodzona w Kalifornii. W serialu zobaczymy, jak bohaterka pnie się, bo szczeblach kariery – „jest bystrzejsza od każdego, znakomicie radzi sobie z klientami, ale ma problem ze wszystkimi innymi”.

Sprawdź też: Zdjęcia do „Mortal Kombat 2” zakończone! Tych bohaterów zobaczymy w filmie!

w garniturch

Fani serii natychmiast połączyli powyższy opis z charakterystyką bohaterki Meghan Markle z oryginalnego „W garniturach”, aczkolwiek szanse, by aktorka miała jakiekolwiek powiązanie z nową serią, są bliskie zeru.

Na chwilę obecną nie wiemy, na kiedy NBCUniversal przewiduje premierę serialu. Wszystkie odcinki „W garniturach” odnajdziecie obecnie w ofercie serwisu streamingowego Netflix.

źródło: Comic Book / zdj. NBC