„W głębi lasu” – zapowiedź i zdjęcia z polskiego serialu Netfliksa. Kiedy premiera?

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź oraz zdjęcia ze swojego kolejnego polskiego serialu oryginalnego pod tytułem „W głębi lasu”. Poznaliśmy także dokładną datę premiery.

Główne role w serialu będącym adaptacją bestsellerowego thrillera Harlana Cobena o tym samym tytule zagrali Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Licząca sześć odcinków produkcja, którą reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka, dostępna będzie na platformie już 12 czerwca

Grzegorz Damięcki wciela się w rolę warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry mimo upływu dwudziestu pięciu lat. Agnieszka Grochowska gra z kolei Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Ich historia osadzona jest we współczesnej Polsce. Młode talenty - Wiktoria Filus oraz Hubert Miłkowski przedstawiają natomiast Laurę i Pawła z perspektywy nastolatków w 1994 roku.

W obsadzie są również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik oraz młodzi aktorzy: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

O serialu

W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach. 

TheWoods_07.jpg

TheWoods_06.jpg

TheWoods_02.jpg

TheWoods_01.jpg

TheWoods_04.jpg

TheWoods_03.jpg

TheWoods_05.jpg 

zdj. Netflix