W końcu! Mamy zwiastun 2. sezonu hitu Amazon Prime Video. Premiera tego lata

Tego lata w ofercie Amazon Prime Video pojawi się długo wyczekiwany przez fanów drugi sezon „Dobrego Omenu”. Kontynuacja komedii fantasy adaptującej kultową powieść Neil Gaimana Terry'ego Pratchetta doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna

Drugi sezon serialu z głównymi rolami Michaela Sheena i Davida Tennanta zadebiutuje na Prime Video dokładnie 28 lipca tego roku, a więc ponad cztery lata po premierze debiutanckiej odsłony. W sześcioodcinkowym sezonie drugim dwaj bohaterowie, Crowley i Aziraphale, spróbują powrócić do życia codziennego pośród śmiertelników w londyńskim Soho. Choć dopiero co udaremnili nadejście Apokalipsy, nieoczekiwany posłaniec szybko wpędzi ich w kolejną przygodę.

Sprawdź też: Piąta część cyklu „Naznaczony” trafi do kin w przyszłym miesiącu. Oto, co kryje się za „Czerwonymi Drzwiami”

Poza Sheenem i Tennantem w obsadzie sezonu drugiego są powracający do swoich ról Jon Hamm („Mad Men”), Mark Gatiss („Sherlock”), Steve Pemberton („The League of Gentleman”), Reece Shearsmith („Inside No. 9”) i Niamh Walsh („The English Game”), Derek Jacobi. Jako nowo wprowadzone postacie zobaczymy z kolei Siân Phillips („Diuna”), Tima Downiego („Outlander”), Pete'a Firmana („Magicy”), Andi Osho („Mogę cię zniszczyć”) i Aleksa Nortona („Taggart”). 

Neil Gaiman jest tym razem zarówno producentem wykonawczym serialu jak i scenarzystą i współshowrunnerem, obok Douglasa Mckinnona.

 

zdj. Amazon Prime Video