„W lesie dziś nie zaśnie nikt” – pierwsza zapowiedź i zdjęcia z polskiego horroru

W marcu przyszłego roku do kin wejdzie polski slasher „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, w którym główne role zagrali: Julia Wieniawa, Gabriela Muskała, Wiktoria Gąsiewska i Mirosław Zbrojewicz. Zobaczcie jego pierwszą zapowiedź.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Reżyserem filmu jest Bartosz M. Kowalski, autor głośnego „Placu zabaw”, który został nagrodzony za najlepszy debiut na festiwalu filmowym w Gdyni. Za produkcję odpowiada Akson Studio („Katyń”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Atak paniki”, „Miasto 44”). Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” trafi do kin 13 marca 2020 roku.

Foto Michał Chojnacki Akson Studio Miroslaw Zbrojewicz 2-min.jpg

Foto Michał Chojnacki Akson Studio Sebastian Dela, Stanislaw Cywka, Wiktoria Gasiewska, Julia Wieniawa.-min.jpg

Foto Michał Chojnacki Akson Studio Julia Wieniawa-min.jpg

Foto Michał Chojnacki Akson Studio Gabriela Muskała2-min.jpg

Foto Michał Chojnacki Akson Studio-min.jpg

W lesie dziś nie zaśnie nikt-1.png

źródło: Informacja prasowa - Next Film