W maju na Disney+ zobaczymy gwiazdy „Wszystko wszędzie naraz”. Plakaty serialu „Urodzony w Ameryce”

Już w tym miesiącu na platformie Disney+ zadebiutuje nowy serial oryginalny „Urodzony w Ameryce” (ang. „American Born Chinese”). W produkcji na ekranie raz jeszcze spotkają się laureaci Oscarów za role w filmie „Wszystko wszędzie naraz”, czyli Michelle Yeoh i Ke Huy Quan. Rzućcie okiem na plakaty z bohaterami tytułu.

Głównym bohaterem serialu jest Jin Wang, nastolatek, który usiłuje połączyć życie towarzyskie z obowiązkami dyktowanymi przez rodzinę imigrantów. Pewnego dnia protagonista spotyka uczniów z zagranicznej wymiany i jego życie odwraca się do góry nogami. Wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu Jin zostaje uwikłany w wojnę chińskich bogów. Produkcję określa się komedią akcji z motywem poszukiwania kulturowej tożsamości

Sprawdź też: „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi na Disney+ w maju. Oto dokładna data premiery

Yeoh wciela się w Guyanyin, ciotkę Jina z sekretną tożsamością, z kolei jej ekranowego partnera z „Wszystko wszędzie naraz” zobaczymy w roli Freddy'ego Wonga, fikcyjnego bohatera z sitcomu z lat 90. Oscarowe trio dopełnia Stephanie Hsu, która pojawi się w kreacji Shiji, bogini kamieni. Protagonistę portretował będzie z kolei Ben Wang („MacGyver”). Reżyserem projektu opartego na komiksie o tym samym tytule został Daniel Destin Cretton („Shang-Chi”). 

Urodzony w Ameryce” pojawi się w ofercie Disney+ dokładnie 24 maja. Na całość serii złoży się 8 odcinków

Michelle Yeoh na plakacie serialu Urodzony w Ameryce dla Disney Plus.jpg

Ke Huy Quan na plakacie serialu Urodzony w Ameryce dla Disney Plus.jpg

Ben Wang na plakacie serialu Urodzony w Ameryce dla Disney Plus.jpg

Zdj. Disney+