W Marvelu robi się jeszcze dziwniej! Zwiastun 2. sezonu serialu „A gdyby...”

Przed końcem roku czeka na nas jeszcze jedna serialowa premiera Marvela. Święta Bożego Narodzenia będziemy mogli spędzić w towarzystwie kolejnych alternatywnych wersji ulubionych bohaterów MCU. Tak zapowiada się drugi sezon serialu „A gdyby...”.

Nowy serial Marvela już w grudniu. Drugi sezon „A gdyby...” dostał zwiastun

Serial „A gdyby...” opowiadający różne, często wyjątkowo dziwaczne alternatywne historie z Marvela wraca w końcu z drugim sezonem. Będziemy mogli kontynuować podróż przez rozległe multiwersum i śledzić zarówno zupełnie nowe, jak i znajome twarze z całego MCU. Serial powraca, aby jeszcze raz zmienić bieg historii i pokazać, jak mogłaby potoczyć się historia, gdyby bohaterowie postąpili inaczej w kluczowych dla siebie momentach. Na głównym planie w drugiej serii znajdą się Kapitan Carter, Doktor Strange, Iron Man, Nebula, Hela, a nawet Happy Hogan.

Marvel zaczyna coraz bardziej eksperymentować ze sposobem udostępniania całych sezonów swoich produkcji. Do tej pory odcinki seriali debiutowały w tygodniowych odstępach, ale niedawno zapowiedziano, że serial „Echo” trafi do widzów w całości jednego dnia. W przypadku drugiego sezonu „A gdyby...” obrana zostanie jeszcze inna strategia. Seria pojawi się na platformie Disney+ już 22 grudnia z pierwszym odcinkiem, a kolejne będą udostępniane codziennie przez kolejne osiem dni.

zdj. Marvel