W Polsce na powrót serialu „The Bear” znowu poczekamy dłużej. Kiedy premiera?

Trzeci sezon serialu „The Bear”, który jest jedną z najlepiej ocenianych nowości małego ekranu ostatnich lat, pojawi się jeszcze pod koniec czerwca, ale nie w Polsce. U nas na premierę trzeba będzie ponownie poczekać kilka tygodni. Jak długo? Mamy datę premiery na Disney+.

Serial „The Bear” z trzecim sezonem w Polsce. Kiedy premiera?

Trzeci sezon serialu „The Bear” pojawi się w Stanach Zjednoczonych już 27 czerwca, ale w Polsce produkcja zadebiutuje na platformie Disney+ z kilkutygodniowym opóźnieniem. Na zobaczenie nowych odcinków będziemy musieli poczekać do 17 lipca. Pocieszeniem dla wszystkich widzów czekający na powrót serialu może być informacja, że w dniu premiery udostępnione zostaną od razu wszystkie odcinki

W trzecim sezonie serialu „The Bear” ruszymy w kolejną kulinarną podróż, w której będą towarzyszyli nam Carmen Berzatto (Jeremy Allen White), Sydney Adamu (Ayo Edebiri) i Richard Jerimovich (Ebon Moss-Bachrach) robiący wszystko, co w ich mocy, aby wznieść The Bear – bar przekształcony w wykwintny lokal – na najwyższy poziom. Utrzymanie się na powierzchni w tym niestabilnym biznesie nie jest łatwym zadaniem. Choć dla wielu z branży to przegrana bitwa, Carmy naciska na siebie mocniej niż kiedykolwiek i wymaga doskonałości od swojej załogi, aby osiągnąć to, czego wszyscy pragną.

Sprawdź też: Oto serialowe hity czerwca: Netflix, Disney+ i SkyShowtime z mocnymi premierami na ten tydzień!

Wspólne dążenie do kulinarnego ideału podbudowuje załogę i sukcesywnie wzmacnia więzi, będące głównym spoiwem restauracji. W miarę powiększania się zespołu, każdy członek będzie przesuwał granice swoich umiejętności, aby osiągnąć jak najwyższy poziom usług w ramach pełnionej funkcji. W branży restauracyjnej nie istnieje coś takiego, jak stały grunt, a wraz z ciągle zmieniającym się rynkiem, pojawiają się również nowe wyzwania i możliwości. Trzeci sezon da widzom odpowiedź na pytanie, czy ekipa „The Bear” ma to, czego potrzeba, aby przetrwać branżowe zawirowania.

zdj. Disney