W sierpniu na CANAL+ Online też będzie co oglądać. Lista serialowych i filmowych premier

Sierpień przyniesie nam sporo filmowych i serialowych premier od platformy CANAL+ Online. Na jakie nowości możemy liczyć w najbliższych dniach i tygodniach? Sprawdźcie kompletną listę sierpniowych premier.

W sierpniu w ofercie serwisu CANAL+ online pojawi się „Wieloryb”, głośny dramat Darrena Aronofsky’ego, który powracającemu na wielki ekran Brendanowi Fraserowi przyniósł statuetkę Oscara. Dla fanów zagadek kryminalnych platforma przygotowała ekranizację powieści Benjamina Blacka, w której w tytułowego Detektywa Marlowe'a wcielił się Liam Neeson oraz wciągający kanadyjski serial „Bez powrotu”. Sierpniowe niedziele umili nam natomiast ciepła opowieść o dorastaniu „Jedyne takie lato” oraz komedia romantyczna stworzona przez mistrzów gatunku z Lily James i Emmą Thompson — „Plan na miłość”.

t.jpg

„Wieloryb” – premiera 27 sierpnia

kuezgrr4 kopia.jpg

Główny bohater Charlie jest profesorem angielskiego w Ohio. Mężczyzna od lat cierpi na poważną otyłość, w którą popadł po śmierci swojego partnera. Choroba sprawiła, że odizolował się od świata, ograniczając całe swoje życie do małego mieszkania. I choć wydaje się, że Charlie jest pogodzony ze swoim losem, postanawia wyrwać się z matni i odbudować relacje ze swoją nastoletnią córką Ellie. Przeciwna temu jest jego ex żona, którą przed laty porzucił dla ukochanego.  

„Detektyw Marlowe” – premiera 13 sierpnia

eorp8soy kopia.jpg

Rok 1939 w Los Angeles. Prywatny detektyw Philip Marlowe otrzymuje nowe zlecenie. Piękna dziedziczka fortuny Clare Cavendish, prosi o odnalezienie kochanka, producenta rekwizytów ze studia filmowego Nica Petersona. Choć mężczyzna miał zginąć w wypadku samochodowym, kobieta przekonana jest, że widziała go żywego. Detektyw rozpoczyna więc śledztwo, w trakcie którego odkrywa wiele mrocznych sekretów miasta aniołów.

„Purpurowe rzeki” sezon 4 – premiera 8 sierpnia

tccszvox kopia.jpg

Czwarta odsłona kryminalnej serii, w której detektywi Pierre Niémans i Camille Delauney wpadają na trop kolejnych odrażających zbrodni, obnażających ludzkie okrucieństwo i perwersje. Zbrodni na pozór szalonych, jednak mających racjonalne i dające się logicznie wyjaśnić powody. Kim jest zabójca z przejazdu kolejowego? Jakie sekrety skrywa prowincjonalna Akademia Sztuk Pięknych? Czy śledczy poradzą sobie z rozszarpującym ofiary stworzeniem, tekstem w starożytnej grece i tajemniczym więzieniem, z którego znikają skazani?

 

„Ojciec chrzestny Harlemu” sezon 3– premiera 31 sierpnia

hxlr8z4s kopia.jpg

W trzecim sezonie główny bohater kontynuuje walkę o kontrolę nad Harlemem. Walka ta staje się jeszcze trudniejsza, gdyż poza włoską mafią pod wodzą Vicente Gigante, na scenę wkraczają nowi gracze – kubańska mafia, na której czele stoi potężny boss, José Miguel Battle. Ponadto Bumpy’emu po piętach depcze także CIA. I chociaż przetrwanie tego wszystkiego będzie wymagało podjęcia dodatkowego ryzyka i nowych sojuszy, nie ma możliwości, by Bumpy porzucił wszystko, co zbudował od czasu wyjścia z więzienia.

„Plan na miłość” – premiera 14 sierpnia

snwtvd9o kopia.jpg

Zoe i Kazim to przyjaciele z dzieciństwa, którzy pragną odnaleźć prawdziwą miłość. Ona, współczesna młoda kobieta, wykorzystuje do tego celu aplikacje randkowe. On zawierza pakistańskiej tradycji i decyduje się na aranżowane przez rodziców małżeństwo. Pracująca jako dokumentalistka filmowa Zoe postanawia towarzyszyć przyjacielowi w podróży do Lahore, by uwiecznić jego ślub z nieznajomą.

„Wypadek” – premiera 29 sierpnia

mmkg0q6n kopia.jpg

David i Robert od niedawna są sąsiadami. Mężczyźni od razu znaleźli wspólny język i często spędzają wspólnie czas. Jednak podczas jednego z męskich wypadów powodują wypadek, w wyniku którego ginie rowerzystka, a oni uciekają z miejsca tragedii. Z czasem nękany wyrzutami sumienia David chce przyznać się do winy. Robert natomiast jest gotów zrobić wszystko, by tajemnica nie wyszła na jaw. 

Canal+ Online – premiery sierpnia:

 • „Wieloryb” – premiera 27 sierpnia
 • „Detektyw Marlowe” – premiera 13 sierpnia
 • „Mtv unplugged. Mrozu” – premiera 14 sierpnia
 • „Bohater” – premiera 30 sierpnia
 • „Bez powrotu” – premiera 3 sierpnia
 • „Purpurowe rzeki” sezon 4 – premiera 8 sierpnia
 • „Ojciec chrzestny Harlemu” sezon 3– premiera 31 sierpnia
 • „Jedyne takie lato” – premiera 7 sierpnia
 • „Plan na miłość” – premiera 14 sierpnia
 • „Dwa bilety do Grecji” – premiera 21 sierpnia
 • „Sam i Kate” – premiera 28 sierpnia
 • „Gorące krzesło” – premiera 6 sierpnia
 • „Wypadek” – premiera 29 sierpnia

zdj.