W uniwersum nowego Batmana istnieje Superman. Nowe zdjecia z planu

Wiemy, że nowy film o Batmanie osadzony zostanie w alternatywnym świecie względem głównego uniwersum DC, ale najnowsze zdjęcia z planu ujawniają, że w rzeczywistości, w której Mrocznym Rycerzem jest Robert Pattinson istnieje także jakaś wersja Supermana.

Najnowsza porcja zdjęć z planu filmu The Batman” potwierdza, że w uniwersum Pattinsona obecny jest lub był także drugi najpopularniejszy heros DC, czyli Superman. Na planie pojawili się statyści grający zwykłych obywateli Gotham City, którzy świętując Halloween, przebrali się za popularnych superbohaterów. Oprócz strojów Batmana i Catwoman zauważono także osobę w stroju Supermana.

Film „The Batman” miał trafić do kin 25 czerwca 2021 roku, ale epidemia koronawirusa sprawiła, że nowa data została wyznaczona na 1 października 2021. W ramach najnowszej decyzji wytwórnia przesunęła premierę na 4 marca 2022. W obsadzie nowego „Batmana” są, poza Robertem Pattinsonem również Zoë Kravitz jako Selina Kyle, Paul Dano jako Edward Nashton, Jeffrey Wright jako policjant James Gordon, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako prokurator z Gotham Gil Colson, Jayme Lawson jako kandydująca na burmistrza Bella Reál i Andy Serkis jako Alfred.

zdj. Warner Bros.