Walkiria i Mordo powrócą w Avengers: Endgame? Aktorzy odpowiadają

Od miesięcy fani Marvela zastanawiali się, czy w Avengers: Endgame do roli Walkirii powróci Tessa Thompson. Dzisiaj wszelkie wątpliwości w tej sprawie rozwiała sama zainteresowana. Poznajcie szczegóły.

Ku rozczarowaniu fanów filmu Thor: Ragnarok postać Walkirii nie pojawiła się w trzeciej odsłonie Avengers, ale dzisiaj możemy już z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Tessa Thompson powróci do swojej roli w filmie Avengers: Endgame. Aktorka poinformowała bowiem na swoim Twitterze, że w tym roku będzie można oglądać ją w kinach w dwóch filmach, z czego jeden zadebiutuje już w kwietniu, a drugi w czerwcu. W czerwcu swoją premierę będzie miała nowa odsłona Facetów w Czerni, w której Thompson wcieli się w jedną z głównych bohaterek, a kwietniową premierą będzie oczywiście Avengers: Endgame.

tt-twit-tr-01-min.jpg

Na temat swojego udziału w czwartej części Avengers wypowiedział się również Chiwetel Ejiofor wcieljący się w Barona Mordo. Jego bohatera również zabrakło w Wojnie bez granic, a z ostatniej wypowiedzi aktora wynika, że podobnie jak w przypadku Walkirii twórcy postanowili nadrobić nieobecność Mordo w czwartej części serii. Aktor nie potwierdził co prawda, że pojawi się w filmie, ale w ostatnim z wywiadów na pytanie: Czy Baron Mordo przetrwał atak Thanosa? Odpowiedział: Będziemy musieli zobaczyć film, gdy wyjdzie!

Powrót Mordo wydaje się tym bardziej prawdopodobny, że według wcześniejszych spekulacji w filmie ma pojawić się także postać Ancient One grana przez Tildę Swinton, która była ściśle związana zarówno z Mordo, jak i Doktorem Strangem.

Avengers 4 trafi do kin 26 kwietnia 2019 roku. W rolach głównych na pewno wystąpią takie gwiazdy: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Peter Dinklage i Josh Brolin. Reżyserią filmu zajmują się bracia Anthony i Joe Russo.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Marvel