Warner Bros. zachęca do powrotu do kin nową zajawką „Obecności 3”

Warner pokazał kolejny, krótki zwiastun „Obecności 3: Na rozkaz diabła”. Tym razem wytwórnia zdecydowała się zagrać na nostalgii i zachęcić widzów do długo wyczekiwanego powrotu na sale kinowe.

Film opowie kolejną historię doświadczonych badaczy spraw paranormalnych Eda i Lorraine Warrenów. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Film Obecność 3: Na rozkaz diabłamiał trafić do kin we wrześniu zeszłego roku, ale ze względu na pandemię studio przesunęło amerykańsą datę premiery na 4 czerwca. W Polsce film zobaczymy tydzień później, 11 czerwca. Reżyserem filmu jest Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”). Główne role zagrali: Vera Farmiga i Patrick Wilson. W obsadzie znaleźli się także Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Zdj. Warner Bros.