Warner chce powrotu Bena Afflecka do roli Batman w produkcji na HBO Max?

Wraca plotka sugerująca, że studio Warner Bros. chce powrotu Batmana granego przez Bena Afflecka nie tylko w filmie o Flashu, ale także w jego solowej produkcji.

W drugiej połowie sierpnia otrzymaliśmy potwierdzenie, że Ben Affleck powróci do roli Mrocznego Rycerza w ramach filmu „Flashpoint”, w którym spotka się także Batmanem granym przez Michaela Keatona. Co więcej, aktor będzie miał okazję pokazać się ponownie w roli obrońcy Gotham za sprawą pierwotnej wersji filmu „Liga Sprawiedliwości”, która ma pojawić się na platformie HBO Max w przyszłym roku, a najnowsze plotki ponownie sugerują, że studio chce stworzenia także solowego projektu opowiadającego historię Batflecka.

Jeden z redaktorów serwisu Thegww twierdzi że jeśli „Liga Sprawiedliwości” tworzona przez Zacka Snydera odniesie sukces, to Ben Affleck będzie mógł zadecydować, czy chce wrócić do roli Batmana. Jak na razie żadna umowa z aktorem nie została jeszcze podpisana, ale Warner jest zainteresowany stworzeniem solowej produkcji z Affleckiem w roli głównej i chce w ten sposób stworzyć swoiste multiwersum, w którym równolegle będziemy obserwować trzech Batmanów. Jak na razie aktor nie chciał jednak deklarować, czy powróci do roli Mrocznego Rycerza.

zdj. Warner Bros.