Wasi ulubieni X-Meni wracają! Zwiastun nowego serialu Marvela!

Czekaliśmy na to 27 lat! Już za chwilę zobaczymy kontynuację kultowego serialu animowanego X-Menemitowanego w latach 1992-1997. Poznaliśmy właśnie datę premiery nowej serii. Pojawił się też pierwszy zwiastun ujawniający, którzy bohaterowie powrócą w nowych odcinkach!

X-Meni wracają! Nowa wersja kultowego serialu animowanego w marcu!

W tym roku Marvel mocno postawił na animowane seriale. W najbliższych miesiącach zobaczymy między innymi nową odsłonę serialu X-Menemitowanego w latach 90. ubiegłego wieku, który miał spore grono wiernych fanów również w Polsce. Właśnie potwierdzono, że serial zatytułowany X-Men '97 zadebiutuje na platformie Disney+ już 20 marca. To oznacza, że niedługo możemy spodziewać się pierwszego zwiastuna. Na ten moment mamy natomiast debiutanckie zdjęcie przedstawiające bohaterów wracających w nowych odcinkach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wygląda na to, że trzon nowej wersji zespołu będą tworzyły takie postacie jak: Gambit, Rogue, Jubilee, Rogue, Wolverine, Bestia, Morph i Bishop. W serialu pojawi się jednak zdecydowanie więcej przedstawicieli rasy mutantów. Nie zabraknie takich kultowych postaci jak Jean Grey, Storm czy Cyclops, a w trakcie sezonu swoją rolę w fabule odegrają też: Cable, Nightcrawler i Roberto Da Costa.

Sprawdź też: Joker i Harley Quinn jako zakochana para na nowych zdjęciach. Kiedy zwiastun?

Mówi się też, że w historię wpleciony zostanie wątek najpopularniejszych przeciwników X-Menów, czyli zespołu Hellfire Club. W serialu reprezentować będą go Emma Frost i Callisto. Zwiastun potwierdza natomiast, że nowym liderem zespołu X-Menów ma zostać nie kto inny jak sam Magneto, a głównym złoczyńcą ma być Bolivar Trask i jego Sentinele.

Jako scenarzysta i producent serialem zajmuje się Beau DeMayo, a twórcy oryginału, czyli Eric i Julia Lewald oraz Larry Houston wrócili jako konsultanci. Serial został już przedłużony przez Marvela na drugi sezon.

zdj. Marvel