Wasz ulubiony serial animowany wraca z 2. sezonem. Będzie specjalny odcinek „Niezwyciężonego”

Amazon pokazał w końcu zapowiedź drugiego sezonu swojego najpopularniejszego serialu animowanego. Jak zapowiada się powrót „Niezwyciężonego”? Przekonajcie się!

Drugi sezon „Niezwyciężonego” pojawi się jesienią!

Niezwyciężony” opowiada historię Marka Graysona, zwykłego siedemnastolatka, a zarazem niecodziennego superbohatera, który jest synem wszechpotężnego Omni-Mana. Głosu protagoniście użycza Steven Yeun znany z kreacji Glenna Rhee z serialu „The Walking Dead”. W ojca bohatera wciela się J.K. Simmons, laureat Oscara za film „Whiplash”. Drugi sezon „Niezwyciężonego” zadebiutuje na platformie Prime Video 3 listopada. Oprócz nowych odcinków w ramach drugiej serii Amazon zapowiedział też premierę specjalnego odcinka „Invincible Atom Eve” tytułowej postaci, który pojawi się w streamingu już 21 lipca.

Sprawdź też: W przyszłym tygodniu powraca jedna z najlepiej ocenianych serii DC. Zobaczcie pełny zwiastun.

Serial Amazona bazuje na popularnej serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana, Cory'ego Walkera i Ryana Ottleya. Obok Yeuna i Simmonsa w obsadzie głosowej „Niezwyciężonego” usłyszymy również między innymi Setha Rogena, Sandrę Oh, Zachary'ego Quinto, Khary'ego Paytona, Zazie Beetz, Marka Hamill czy Jona Hamma

zdj. Prime Video