„Wcielenie” – zobaczcie spot telewizyjny promujący nowy horror Jamesa Wana

Warner Bros. udostępniło w sieci nowy spot zapowiadający premierę kolejnego widowiska grozy Jamesa Wana. Premierę „Wcielenia” zaplanowano na 10 września tego roku.

Główną bohaterką filmu „Wcielenie”  jest Madison, kobieta sparaliżowana przez wstrząsające wizje makabrycznych morderstw. Z czasem bohaterka odkrywa, że sny na jawie są w istocie przerażającą rzeczywistością.

Sam James Wan zapowiadał, że „Wcielenie” będzie czymś zupełnie innym od jego dotychczasowych filmów. Inspirację dla reżysera stanowiły horrory reprezentujące gatunek Giallo, który popularny był w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Filmy z tego nurtu charakteryzowały się tym, że głównym wątkiem fabuły była sprawa brutalnych morderstw i poszukiwania odpowiedzialnego za nie sprawcy.

W obsadzie znaleźli się: Mckenna GraceJake Abel, George Young, Maddie Hasson i Annabelle Wallis. Autorem zdjęć jest Michael Burgess pracujący wcześniej przy horrorach „Obecność 3”, „Annabelle wraca do domu” i „Topielisko. Klatwa La Llorony”. Film trafi do kin i na platformę HBO Max.

zdj. Warner Bros.