Wiedźmin - Henry Cavill pokazał nowe zdjęcie z okazji zakończenia prac na planie

Lauren S. Hissrich poinformowała dzisiaj o oficjalnym zakończeniu zdjęć do serialu  „Wiedźmin”. Koniec prac na planie postanowił uczcić także Henry Cavill, który wcielił się w popularnego Geralta. Aktor zamieścił na swoim Instagramie nowe zdjęcie zza kulis i podziękował wszystkim członkom ekipy, a w szczególności tym, którzy odpowiadali za jego charakteryzację. Zobaczcie sami.

Pierwszy sezon serialu ma zadebiutować na platformie Netflix już 20 grudnia bieżącego roku. W obsadzie znajdą się Henry Cavill, który wcieli się w postać Geralta z Rivii, oraz Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina i Millie Brady jako Renfri.

Reżyserią odcinków wchodzących w skład pierwszego sezonu zajmą się Alik Sacharow, Alex Garcia Lopez i Charlotte BrändströmAlik Sacharo, który będzie również producentem wykonawczym, wyreżyseruje cztery odcinki, w tym pierwszy. Garcia Lopez i Brändström staną za kamerą dwóch epizodów.

źródło: zdj. Netflix