Wiedźmin w ogniu walki w pierwszym fragmencie serialu od Netfliksa

Kampania promocyjna serialu „Wiedźmin” od platformy Netflix ruszyła już pełną parą. Główna gwiazda produkcji, Henry Cavill gościł ostatnio w programie „Jimmy Kimmel Live”, w którym opowiadał o swojej roli Geralta oraz zaprezentował pierwszy fragment serialu pokazujący jak bohater z powieści Sapkowskiego radzi sobie w walce mieczem. Zobaczcie sami.

Fragment serialu możecie zobaczyć w poniższym wideo w okolicach 06:20.

Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin” zadebiutuje 20 grudnia bieżącego roku. W obsadzie serialu znaleźli się Henry Cavill, który wcielił się w postać Geralta z Rivii, oraz Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina i Millie Brady jako Renfri.

Prace nad drugim sezonem serialu ruszą już na początku 2020 roku w Londynie, a premiera nowych odcinków planowana jest na 2021 rok – możemy zakładać, że będzie to początek 2021 roku. Drugi sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

źródło: zdj. Netflix