Wielki finał „The Walking Dead” coraz bliżej. Zwiastun i fragment 19. odcinka ostatniego sezonu

W nocy z niedzieli na poniedziałek zadebiutował jeden z ostatnich odcinków finałowego sezonu serialu „The Walking Dead”. Po premierze osiemnastego odcinka stacja AMC zaprezentowała już widzom zapowiedź dziewiętnastego epizodu, który wyemitowany zostanie w przyszły poniedziałek. Zobaczcie sami.

Jedenasty sezon serialu „The Walking Dead” składa się z 24 odcinków i został podzielony na trzy tury po 8 epizodów. Produkcja pojawiła się pierwszy raz na antenie w sierpniu zeszłego roku, a emisja ostatnich epizodów ruszyła w październiku tego roku. W Polsce premiera drugiego epizodu finałowej części odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek 10 października o godzinie 03:30. Dodatkowo odcinek osiemnasty pod tytułem „Nowy prządek” zostanie pokazany na antenie stacji FOX dzisiaj o godzinie 22:00.

„The Walking Dead” – kiedy premiera nowego odcinka?

Dziewiętnasty odcinek pod tytułem „Variant” pojawi się na antenie AMC w przyszłą niedzielę, czyli 16 października. Równo z premierą w USA, w poniedziałek 17 października o godzinie 03:30 będzie można oglądać go na polskim kanale FOX. Odcinek zostanie ponownie wyemitowany o godzinie 22:00.

Eugene musi uciekać, a Mercer otrzymuje zadanie, aby go znaleźć. Tymczasem grupa Aarona staje w obliczu poważnych komplikacji, które pojawiają się podczas ich podróży.

W głównych rolach wracają Daryl Dixon (Norman Reedus), Ezekiel (Khary Payton), Carol Peletier (Melissa McBride), Negan (Jeffrey Dean Morgan) i Rosita Espinosa (Christian Serratos).

 

zdj. AMC