Will Smith i Martin Lawrence znaleźli antagonistę czwartej części cyklu „Bad Boys”. To gwiazdor serialu „Euforia”

Powiększyła się obsadowa rodzina filmu „Bad Boys 4”. W ekipie aktorskiej zameldował się Eric Dane, aktor najlepiej znany z występów w takich serialach jak „Euforia” czy „Chirurdzy”. Wszystko wskazuje na to, że 50-letni mężczyzna wystąpi w charakterze głównego złoczyńcy.

Na ten moment wciąż jeszcze nie wiemy nic na temat fabuły przedsięwzięcia. W rolach detektywów Mike'a Lowery'ego i Maruca Burnetta po raz czwarty zobaczymy kolejno Willa Smitha i Martina Lawrence'a. Do tej pory w obsadzie oprócz nich znaleźli się również Paola Núnez, Vanessa Hudgens oraz Alexander Ludwig.

Sprawdź też: Austin Butler wykona brudną robotę dla irlandzkiej mafii. Aktor gwiazdą adaptacji kryminału „Miasto w ogniu”

Stanowisko reżyserskie filmu „Bad Boys 4” dzielą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah, którzy powracają do franczyzy po poprzedniej odsłonie zatytułowanej „Bad Boys for Life”. Scenariusz powstał według pióra Chrisa Bremnera, autora skryptu do trzeciej części cyklu oraz komedii akcji „Człowiek z Toronto”. Projekt produkują m.in. Jerry Bruckheimer, Doug Belgrad oraz odtwórcy ról głównych.

Eric Dane jako Cal Jacobs w serialu „Euforia”

Eric Dane w serialu Euforia dla HBO Max.jpg

Źródło: Deadline / Zdj. Sony Pictures / HBO