Jeden z najlepszych kryminalnych dramatów trafił na Prime Video. Na ten film czekaliśmy!

Serwis streamingowy należący do Amazona ma dla swoich widzów kolejną niespodziankę. Bez żadnych zapowiedzi do oferty platformy Prime Video trafiła właśnie kolejna porcja nowych filmów. Wśród nich znajdziemy między innymi świetnie ocenianą produkcję „Wind River. Na przeklętej ziemi” w reżyserii Taylora Sheridana. Tego tytułu od dłuższego czasu wielu widzom brakowało w katalogach największych serwisów streamingowych.

Prime Video dodaje kolejne filmy. Na ten tytuł długo czekaliśmy!

Na platformie Prime Video odbyła się dzisiaj długo wyczekiwana premiera filmu „Wind River. Na przeklętej ziemi”. Ten mroczny thriller, w reżyserii Taylora Sheridana to świetna propozycja dla miłośników filmów kryminalnych i dramatów. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to jest to świetna okazja do nadrobienia tego tytułu. Film cieszy się dużym uznaniem wśród krytyków i widzów. Na portalu Rotten Tomatoes zebrał 88% pozytywnych recenzji i 90% pozytywnych ocen od widowni.

Akcja filmu toczy się na terenie rezerwatu Indian, a głównym bohaterem historii jest Cory Lambert, miejscowy strażnik i specjalista od tropienia dzikiej zwierzyny zmagający się z osobistą tragedią. Mężczyzna zostaje wezwany na pomoc w prowadzonym przez FBI śledztwie w sprawie brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest nastoletnia dziewczyna znaleziona na mroźnym odludziu. W głównych rolach w „Wind River. Na przeklętej ziemi” wystąpili Jeremy Renner i Elizabeth Olsen. Oboje stworzyli na ekranie świetne kreacje nadające filmowi autentyczności i głębi. Jeśli jesteś fanami mocnych kryminałów, to „Wind River” jest produkcją skrojoną dla Was.

Sprawdź też: Będzie kontynuacja filmu „Wind River. Na przeklętej ziemi”. Za sterami Kari Skogland.

Filmowe premiery Prime Video w październiku:

  • „Gdzie śpiewają raki”
  • „Terrifier 2. Masakra w Święta”
  • „Kolty siedmiu wspaniałych”

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

zdj. Prime Video